Дитяче автокрісло Lionelo Lars
Відео 1Фото 6 |
Lionelo Lars |
|
Польське крісло з бюджетних верств суспільства дитячих автосидінь для старших вікових груп юних пасажирів (2 і 3). Модель забезпечує комфортабельну посадку діткам у віці від 3 до 7 років і може використовуватися в якості бустера аж до 12-річного віку дитини. Lionelo Lars оснащується знімною ергономічною спинкою з п'ятьма позиціями регулювання висоти підголівника. Укупі з бічними захисними засобами спинка захищає голову і плечі маленького пасажира в момент дорожньо-транспортних пригод.
Фіксується виріб штатним інерційним авторемнем безпеки, їм же чадо пристібається в кріслі. На догоду забезпечення комфортної посадки конструкцією моделі передбачаються практичні підлокітники. М'яка оббивка поверх каркаса дитячого автосидіння не містить шкідливих речовин і безпечна для чутливої шкіри малюка. Знімний чохол піддається дбайливому пранню в машинному режимі без подальшої процедури віджиму. Модель повністю відповідає міжнародним стандартам безпеки ЕСЕ R44.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Купити Lionelo Lars
Усі ціни 35 →Автокрісло Lionelo (LO-LARS I-SIZE SPORTY BLACK RED) | 3 599 грн. |
Автокресло Lionelo Lars I-Size 15-36 кг Black Grey | 3 599 грн. |
Lionelo Lars I-Size Pink Baby (LO-LARS I-SIZE PINK BABY) lo-lars i-size pi | 3 599 грн. |
Автокрісло Lionelo Lars I-Size 15-36 кг Black Grey (LO-LARS I-SIZE BLACK G | 3 599 грн. |
Lionelo LARS I-SIZE GREEN TURQUOISE LARSI-SIZEGREENTURQUOISE | 3 599 грн. |
- Розміри: 45x52x76 см