Дитяче автокрісло Lorelli Explorer
Відео 3Фото 9 |
Lorelli Explorer |
|
Практичне дитяче автосидіння, орієнтоване перевезення дітей віком від 1 року по 12 років. Маленькі пасажири 1-ї вагової групи (9-18 кг) пристібаються в кріслі внутрішніми п'ятиточковими ременями з м'якими накладками на плічка, потім фіксація дитини передбачається штатним авторемнем безпеки. Їм виріб фіксується на задньому дивані транспортного засобу. Знімна спинка автокрісла передбачає можливість трансформації в бустер.
Відкидати спинку можна приблизно з 7-річного віку молодого пасажира. Протягом усього експлуатаційного ресурсу Lorelli Explorer розміщується у машині за напрямом руху. Для маленьких дітей передбачається м'яка анатомічна подушка під голову. Чохол поверх каркасу моделі виконаний знімним, що спрощує процедуру його очищення від забруднень (в т.ч. методом прання). Дитяче сидіння розроблене з урахуванням вимог європейського стандарту безпеки ECE R44/04. При цьому крісло потішить демократичною вартістю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Explorer
Усі ціни 9 →Автокрісло Lorelli EXPLORER 9-36кг Grey Marble | 2 619 грн. |
Автокрісло Lorelli EXPLORER 9-36кг green rhomb | 2 619 грн. |
Автокрісло Lorelli EXPLORER 9-36кг Grey | 2 815 грн. |
Автокрісло Lorelli EXPLORER 9-36кг Nomad Beige | 2 815 грн. |
Автокрісло Lorelli Explorer (9-36 кг) Білий із чорним | 2 966 грн. |