Вимикач Livolo VL-C7K1-18
Відео 3Фото 4 | Товар застарів 182 грн. Тип: прохідний; Комплектація: вимикач (механізм у зборі); Встановлення: в монтажну коробку; Кількість клавіш (шт): 1; Перемикачі: клавіші; Номінальний струм (А): 16; Рівень захисту: IP20; Підключення дротів: гвинтове; Матеріал: пластик; Країна походження бренду: Китай; |
Livolo VL-C7K1-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Livolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Livolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Livolo VL-C7K1-18
Ціни на Livolo VL-C7K1-18 |
---|---|---|---|---|
Livolo VL-C7K1-13 | від 182 грн. | 9 пропозицій | ||
Livolo VL-C7K1-17 | від 75 грн. | 4 пропозиції | ||
Livolo VL-C7K1-15 | від 182 грн. | 8 пропозицій | ||
Livolo VL-C7K1-12 | від 182 грн. | 8 пропозицій |