Вимикач Livolo VL-C702H
Фото 7 |
Livolo VL-C702H |
|
Механізм сенсорного вимикача імпульсного використовується для імпульсного реле. Керування реалізується торканням сенсора. Може бути встановлений горизонтально чи вертикально. Сенсор підсвічується синім та червоним кольором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Livolo VL-C702H
Механизм сенсорная кнопка Livolo 2 канала (VL-C702H) | 1 494 грн. |
Механизм сенсорная кнопка 2 сенсора Импульсный выключатель Livolo (VL-FC2B | 1 494 грн. |
Механізм сенсорна кнопка 2 сенсора Імпульсний вимикач Livolo (VL-C702H) | 1 494 грн. |
Механізм сенсорна кнопка Livolo 2 каналу (VL-C702H) | 1 569 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →