Тепловий насос Logicpower SINV-18 18 кВт
Фото 13 |
Logicpower SINV-18 18 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower SINV-18 18 кВт
Тепловой насос воздух-вода инверторный сплит LP SINV-18 | 233 952 грн. |
Тепловий насос повітря-вода інверторний спліт LP SINV-18 | 233 952 грн. |
Тепловий насос (моноблок) повітря-вода LogicPower LP SINV-18 на 18 кВт, ін | 211 250 грн. |
Модификації Logicpower SINV-18
Ціни на Logicpower SINV-18 |
---|---|---|---|---|
Logicpower SINV-11 11 кВт | від 145 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Logicpower SINV-13 12 кВт | від 155 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower SINV-15 15 кВт | від 165 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower SINV-18 18 кВт | від 211 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower SINV-20 20 кВт | від 260 240 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →