Валіза Lojel Cubo M
Відео 2Фото 13 |
Lojel Cubo M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lojel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lojel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lojel Cubo M
Усі ціни 48 →Lojel Lj-CF1627-1MBK | 12 105 грн. |
Чемодан Lojel CUBO V4 M на 4 колесах 70-77 л Warm Gray Lj-1627-38426 | 13 031 грн. |
Валіза Lojel CUBO V4 Black M (Lj-1627-09426) | 13 031 грн. |
Чемодан Lojel CUBO V4 Burgundy M (Lj-1627-90426) Lj-1627-90426 | 13 031 грн. |
Валіза Lojel Cubo V4 Black M (Lj-1627-09426) Lj-1627-09426 | 13 031 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lojel Cubo
Ціни на Lojel Cubo |
---|---|---|---|---|
Lojel Cubo S | від 8 100 грн. | 71 пропозиція | ||
Lojel Cubo M | від 12 105 грн. | 48 пропозицій | ||
Lojel Cubo L | від 13 781 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →