Валіза Roncato Unica 75
Фото 12 |
Roncato Unica 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Unica 75
Roncato 5612 | 12 520 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 75л Темно-синій (5612/0128) 5612/0128 | 12 520 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 75л Мідний (5612/0124) 5612/0124 | 12 520 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 75 л Антрацит (5612 0122) 5612/0122 | 12 520 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 75 л Чорний (5612 0101) 5612/0101 | 12 520 грн. |
Модификації Roncato Unica
Ціни на Roncato Unica |
---|---|---|---|---|
Roncato Unica 40 | від 10 860 грн. | 6 пропозицій | ||
Roncato Unica 75 | від 12 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Roncato Unica 114 | від 14 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →