Мотошолом LS2 MX436 Pioneer
Відео 17Фото 12 |
LS2 MX436 Pioneer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LS2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LS2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LS2 MX436 Pioneer
Усі ціни 16 →Мотошлем LS2 MX436 Pioneer Evo Router Hi Vis Yellow (XXL (404363154XXL)) | 5 547 грн. |
Мотошлем LS2 MX436 Pioneer Evo Matt Black 2XL 404362011XXL | 5 110 грн. |
Шлем мотард LS2 PIONEER EVO MX436 3XL (65-66) | 6 030 грн. |
Мотошлем LS2 MX436 Pioneer Evo Evolve White/Cobalt (2XL (404363324XXL)) | 5 547 грн. |
Мотошлем LS2 MX436 Pioneer Evo Evolve Red/White (2XL (404363332XXL)) | 5 547 грн. |
ще 11 пропозицій
Красива китайська говноліпнина Херовастенький шолом за свої гроші Відламалося вушко для висування візора (окулярів) нутрянка за рік дуже села і розмір перестав відповідати. Візор дуже ніжний і юшки кріплення до шолома без особливих зусиль можуть бути зламані. Кріплення внутрянки в шоломі реалізовано погано, і відвалюється. користуюся LS2 MX436 Pioneer місяць і більше |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →