Моторне мастило Luxe M-10G2K 30 л
Товар застарів 1 784 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 30; SAE: 30; Відповідність стандартам: API CC; |
Luxe M-10G2K 30L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Luxe M-10G2K
Ціни на Luxe M-10G2K |
---|---|---|---|---|
Luxe M-10G2K 5 л | від 501 грн. | 4 пропозиції | ||
Luxe M-10G2K 10 л | від 959 грн. | 4 пропозиції | ||
Luxe M-10G2K 20 л | від 2 070 грн. | 1 пропозиція |