Ланцюгова пила Machtz MCE-2840
Відео 3Фото 9 |
Machtz MCE-2840 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Machtz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Machtz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Machtz MCE-2840
Електропила Mchtz MCE-2840, ланцюгова | 3 250 грн. |
Пила електрична Machtz MCE-2840 | 3 250 грн. |
Електропила Mаchtz MCE-2840, ланцюгова пила електрична | 3 250 грн. |
Пила електрична Machtz MCE 2840 | 3 250 грн. |
Відеоогляди