Кавоварка Magio MG-963 чорний
Magio MG-963 чорний |
|
Функціональна і стильна ручна ріжкова кавоварка для приготування одного з найпопулярніших видів кави — еспресо. Забезпечує швидке приготування міцного і ароматного напою з мелених зерен або кава в чалдах. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола любителів класичного італійського стилю, що віддають перевагу виконувати помел кави самостійно.
Обладнана вдосконаленим крему-фільтром з подвійними стінками і отворами оптимізованої форми, які забезпечують формування характерною ароматною пінки. Ємності великого 1,5-літрового штатного контейнера для води вистачить на приготування не менш ніж 20 порцій класичного еспресо (до 60 мл кожна). Передбачена можливість одночасного приготування двох чашок або однієї подвійної порції.
Кавоварка Magio MG-963 оснащена ручним капучинатором класичний металевою насадкою панарело, яка необхідна для швидкого перетворення молока в молочну піну для приготування капучино. Завдяки високому тиску (до 15 атм) і температурі гарантується якісна екстракція ароматних кавових масел і високі смакові кондиції готового напою. Кавоварка комплектується набором з двох фільтрів різної місткості (для приготування однієї або двох чашок). Практичний зовнішній дизайн дозволяє пристрою легко вписатися в будь-який кухонний інтер'єр. Не має системи автоматичного відключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Купити Magio MG-963 чорний
Кавоварка еспресо MAGIO MG-963 | 3 398 грн. |
Однопостова кавомашина MAGIO ріжкова кавоварка з капучинатором MG-963 950 | 4 375 грн. |
Кавомашина для дому Magio MG-963 Original 950 У ріжкова кавоварка крапельн | 4 670 грн. |
Кавоварка еспресо Magio MG-963 | 4 378 грн. |
Кавоварка еспресо Magio MG-963 | 4 084 грн. |