Робот для миття вікон Mamibot W120-T
Відео 9Фото 4 |
Mamibot W120-T |
|
Захист від падіння на 20 хв при відключенні від мережі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mamibot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mamibot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mamibot W120-T
Усі ціни 6 →Робот для миття вікон Mamibot W120-T White | 10 022 грн. |
Mamibot W120-T | 12 546 грн. |
Mamibot W120-T Białe | 9 618 грн. |
Робот для миття вікон Mamibot W120-T White | 10 012 грн. |
Робот для мытья окон Mamibot W120-T White | 10 018 грн. |
Mamibot W120-T | 12 852 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →