Робот для миття вікон Liectroux HCR-10
Відео 4Фото 10 |
Liectroux HCR-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liectroux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liectroux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liectroux HCR-10
Робот пилосос миючий Liectroux HCR-10 для вікон, з функцією автоматичного | 4 990 грн. |
Liectroux HCR-10 Czarny | 4 880 грн. |
Liectroux HCR-10 Biały | 4 880 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →