Спальний мішок Mammut Nordic Down 3-Season 180
Фото 5 |
Mammut Nordic Down 3-Season 180 легкийкомпресійний мішок 194x78 см209x78 см |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mammut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mammut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mammut Nordic Down 3-Season 180
Усі ціни 6 →Спальний мішок MAMMUT Nordic Down 3-Season 180 - правий 2410-02410180-128 | 19 457 грн. |
Спальний мішок MAMMUT Nordic Down 3-Season 180 - правий 2410-02410180-128 | 19 457 грн. |
Mammut Nordic Down 3 Season 180 Prawy | 16 960 грн. |
Mammut Nordic Down 3 Season 180 Prawy | 17 384 грн. |
Mammut Nordic Down 3 Season 180 Prawy | 17 808 грн. |
Спальний мішок MAMMUT Nordic Down 3-Season 180 - правий | 19 457 грн. |
Модификації Mammut Nordic Down 3-Season 180
Ціни на Mammut Nordic Down 3-Season 180 |
---|---|---|---|---|
Mammut Nordic Down 3-Season 180 | від 16 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Mammut Nordic Down 3-Season 195 | від 16 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →