Ліхтарик Videx VLF-H025C
Відео 1Фото 6 |
Videx VLF-H025C |
|
Захищений багатофункціональний світлодіодний налобний ліхтар з 7 різними режимами роботи, вбудованим Li-Ion акумулятором і зарядним портом USB С. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для вирішення найширшого кола завдань. Може бути корисним на нічній рибалці, під час полювання, при їзді велосипедом/роликами в темний час доби. Допоможе у виконанні різних ремонтних та монтажно-демонтажних робіт, що виконуються в умовах недостатнього освітлення.
Здатний стати корисним супутником туриста. Налобний ліхтар Videx VLF-H025C обладнаний шістьма різними світлодіодами, кожен з яких має власну оптичну систему. Один потужний випромінювач з відбивачем забезпечує 4 режими далекого фокусованого світла. У максимальному режимі він забезпечує значний рівень інтенсивності світлового потоку до 310 лм, якої достатньо для освітлення об'єктів на відстані до 74 м.
У такому режимі заряду вбудованого акумулятора вистачить на 4,5 години роботи. COB-світлодіод відповідає за формування широкого світлового конуса (120°) ближнього світла, що працює на дистанції до 7 м. Також є режим зниженої яскравості, комбінований (фокусований далекий + ближній COB), режим яскравого стробоскопа та два варіанти червоного підсвічування (яскраве та миготливе) ). Важливою перевагою цього ліхтаря став легкий і ударостійкий пластиковий корпус з високим пилом/водонепроникністю IP65, якому не страшний сильний дощ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Купити Videx VLF-H025C
Усі ціни 42 →Фонарь налобный аккумуляторный VIDEX 5,0В (VLF-H025C) | 584 грн. |
Videx VLF-H025C | 584 грн. |
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H025C 310Lm 5000K (VLF-H025C) | 549 грн. |
Фонарь Videx 310Lm 5000K (VLF-H025C) VLF-H025C | 546 грн. |
Ліхтар Videx 310Lm 5000K (VLF-H025C) VLF-H025C | 585 грн. |