Ящик для інструменту Mano R.O-17
Фото 10 |
Mano R.O-17 17"21" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mano R.O-17
Ящик для інструменту MANO R.O-17 з шухлядою та органайзером (R.O-17) | 667 грн. |
Ящик для инструмента MANO (R.O-17) | 668 грн. |
Ящик для інструментів Mano з ящиком та органайзерами 17" 432x250x238 мм (R | 499 грн. |
Модификації Mano R.O-17
Ціни на Mano R.O-17 |
---|---|---|---|---|
Mano R.O-17 | від 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Mano R.O-21 | від 625 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →