Ящик для інструменту Intertool BX-0316
Фото 5 |
Intertool BX-0316 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-0316
Усі ціни 12 →Ящик для инструментов 16.5 412*214*188мм Intertool | 499 грн. |
Intertool Intertool BX-0316 128535 | 499 грн. |
Intertool Ящик Intertool для инструмента 16.5" 412*214*188мм (BX-0316) | 474 грн. |
Ящик для інструменту 16.5" 412*214*188 мм INTERTOOL BX-0316 | 499 грн. |
Ящик для інструменту INTERTOOL 16.5" 412*214*188 мм BX-0316 | 549 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Intertool BX-0316
Ціни на Intertool BX-0316 |
---|---|---|---|---|
Intertool BX-0312 | від 199 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool BX-0314 | від 299 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool BX-0316 | від 474 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool BX-0318 | від 619 грн. | 14 пропозицій | ||
Intertool BX-0321 | від 759 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool BX-0323 | від 884 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool BX-0326 | від 1 102 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →