Турнік / бруси Marbo MS-U110
Фото 9 |
Marbo MS-U110 |
|
Упори для горизонтальних віджимань від підлоги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marbo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marbo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marbo MS-U110
Силова вишка MS-U110 - Marbo Sport 24532 | 14 768 грн. |
Marbo Sport Poręcz Stacjonarna Z Drążkiem Do Podciągania Ms U110 2 0 | 13 880 грн. |
Marbo Sport Poręcz Stacjonarna Z Drążkiem Do Podciągania Ms U110 2 0 | 14 227 грн. |
Комбинированный станок Marbo Sport MS-U110 | 16 215 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →