Тумба під умивальник Marsan Adele-2 70 (MS1591103)
Фото 6 | 25 604 грн. Купити! Тумба з умивальником Marsan ADELE-2 700 графітМаркетплейс: Rozetka.ua NorvilЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Marsan Adele-2 70 |
|
Ручки та умивальник можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marsan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Marsan Adele-2 70
Ціни на Marsan Adele-2 70 |
---|---|---|---|---|
Marsan Adele-2 70 | від 25 604 грн. | 1 пропозиція | ||
Marsan Adele-2 90 | від 20 380 грн. | 3 пропозиції | ||
Marsan Adele-2 110 | від 22 257 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →