Правило Master Tool 39-0141
Фото 4 |
Master Tool 39-0141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 39-0141
Правило строительное прямоугольное MASTERTOOL 100 см (39-0141) | 309 грн. |
Правило-уровень Mastertool 1000 мм (39-0141) | 309 грн. |
Правило з рівнем і ручками MASTERTOOL GM 100 см, 2 капсули (39-0141) | 309 грн. |
Правило з рівнем та ручками MASTERTOOL 100 см 2 капсули 39-0141 | 409 грн. |
Модификації Master Tool 39-0141
Ціни на Master Tool 39-0141 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 39-0141 | від 309 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 39-0142 | від 514 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 39-0143 | від 642 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 39-0144 | від 781 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 39-0145 | від 910 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →