Рівень Master Tool 35-0803
Фото 4 |
Master Tool 35-0803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 35-0803
Усі ціни 6 →Уровень магнитный MASTERTOOL 3 капсулы 800 мм (35-0803) | 418 грн. |
Рівень посилений Mastertool алюмінієвий з магнітами 800 мм (35-0803) | 418 грн. |
Рівень MASTERTOOL GM посилений з магнітами 80 см, 3 капсули 35-0803 | 418 грн. |
Рівень будівельний із магнітами MASTERTOOL 80 см, 3 капсули, 0,5 мм/м 0,03 | 439 грн. |
Рівень посилений MASTERTOOL з магнітами 80 см 3 капсули 35-0803 | 518 грн. |
Рівень посилений із магнітами 80 см, 3 капсули ТМ MASTER TOOL 35-0803 (611 | 418 грн. |
Модификації Master Tool 35-0803
Ціни на Master Tool 35-0803 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 35-0403 | від 306 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 35-0603 | від 363 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 35-0803 | від 418 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 35-1003 | від 476 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →