Будівельний степлер Master Tool 41-0902
Фото 4 |
Master Tool 41-0902 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 41-0902
Усі ціни 7 →Степлер MASTERTOOL (41-0902) | 336 грн. |
Степлер Mastertool 6-10 мм (41-0902) | 336 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL GM для скоби 6-10 мм 11,3*0,7 мм, корпус пласт | 336 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL скоба R53 6-10 мм корпус ударостійкий пластик | 316 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL для скоби 6-10 мм 11.3х0.7 мм корпус пластик 4 | 336 грн. |
Степлер ресора Mastertool скоба 11.3 x 0.7 x 4-10 мм (41-0902) | 336 грн. |
Степлер Mastertool 6-10 мм пластик (41-0902) | 336 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →