Будівельний степлер Vorel 71050
Відео 1Фото 5 |
Vorel 71050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 71050
Усі ціни 7 →Степлер VOREL (71050) | 286 грн. |
Степлер VOREL з регулятором для скоб А 4-14 мм (71050) | 278 грн. |
Степлер VOREL з регулятором для скоб А 4-14 мм (71050) | 393 грн. |
Степлер будівельний VOREL з регулятором для скоб А 4-14 мм (71050) | 270 грн. |
Степлер VOREL металевий з регулюванням (71050) | 244 грн. |
Степлер Vorel 71050 4-14 мм | 313 грн. |
Степлер Будівельний(Механічний)Скобозабивний Пістолет VOREL для скоб h=4-1 | 286 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →