Стрем'янка Master Tool 79-1043 66 см
Master Tool 79-1043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1043 66 см
Стремянка металлическая MASTERTOOL (79-1043) | 1 056 грн. |
Стрем'янка MasterTol Італія 3 сходинки (79-1043) | 1 056 грн. |
Драбина MasterTool 79-1043 | 1 056 грн. |
Драбина Mastertool металева "ІТАЛІЯ" 3 сходинки 3 ступени h=660 мм max 150 | 1 056 грн. |
Модификації Master Tool 79-1043
Ціни на Master Tool 79-1043 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1043 66 см | від 1 056 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1044 87 см | від 1 166 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1045 111 см | від 1 386 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1046 131 см | від 1 607 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1047 154 см | від 1 588 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1048 176 см | від 1 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1049 196 см | від 2 205 грн. | 2 пропозиції | ||
Master Tool 79-1040 220 см | від 2 442 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →