Стрем'янка Master Tool 79-1206 128 см
Фото 12 |
Master Tool 79-1206 |
|
Сталеві ніжки, алюмінієві ступені
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1206 128 см
Усі ціни 9 →Стремянка алюминиевая MASTERTOOL (79-1206) | 2 426 грн. |
Стрем’янка MASTERTOOL сталь+алюміній 6 сходинок h1282мм (79-1206) | 2 426 грн. |
Драбина MasterTool 79-1206 | 2 426 грн. |
Драбина сталь + алюміній Mastertool 6 щаблів (79-1206) | 2 426 грн. |
Драбина MASTERTOOL GM сталь+алюміній 6 ступенів h=1282 мм max 150 кг (79-1 | 2 426 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Master Tool 79-1206
Ціни на Master Tool 79-1206 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1204 85 см | від 1 733 грн. | 10 пропозицій | ||
Master Tool 79-1205 106 см | від 2 048 грн. | 10 пропозицій | ||
Master Tool 79-1206 128 см | від 2 426 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →