Матрац Matroluxe Seattle Pocket spring
Фото 3 | Очікується у продажу 21 620 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіМатраци Matroluxe →
від 21 618 грн.
незалежні блоки / Боннель, жорсткість висока (5), висота 35 см
від 21 631 грн.
безпружинний, жорсткість середня / вище за середню (3/4), двобічний, навантаження до 120 кг, різна жорсткість, ефект пам'яті, висота 22 см
від 21 634 грн.
пружинний (незалежний), Pocket Spring (~ 256 пружин/м²), жорсткість середня (3), навантаження до 160 кг, висота 23 см
від 21 639 грн.
пружинний (Бонель), жорсткість середня (3), навантаження до 120 кг, висота 20 см
від 21 640 грн.
пружинний (незалежний), Pocket Spring (~ 256 пружин/м²), жорсткість вище за середню (4), навантаження до 95 кг, ефект пам'яті, висота 23 см
від 20 502 грн.
безпружинний, жорсткість висока (5), навантаження до 120 кг, висота 20 см
від 21 647 грн.
пружинний (незалежний), Multipocket (~ 512 пружин/м²), жорсткість висока (5), навантаження до 150 кг, висота 18 см
пружинний (незалежний), Multipocket (~ 512 пружин/м²), жорсткість вище за середню (4), навантаження до 150 кг, висота 22 см
від 21 591 грн.
пружинний (незалежний), Pocket Spring (~ 256 пружин/м²), жорсткість вище за середню (4), навантаження до 130 кг, висота 24 см
пружинний (незалежний), Pocket Spring (~ 256 пружин/м²), жорсткість вище за середню (4), навантаження до 130 кг, ефект пам'яті, висота 21 см
від 21 583 грн.
пружинний (незалежний), Multipocket (~ 512 пружин/м²), жорсткість висока (5), навантаження до 150 кг, висота 22 см
від 20 139 грн.
пружинний (незалежний), Pocket Spring (~ 256 пружин/м²), жорсткість середня (3), навантаження до 160 кг, висота 25 см
від 21 671 грн.
безпружинний, жорсткість вище за середню (4), навантаження до 120 кг, висота 18 см
пружинний (незалежний), Pocket Spring (~ 256 пружин/м²), жорсткість висока (5), навантаження до 130 кг, висота 18 см
від 21 672 грн.
безпружинний, жорсткість середня / вище за середню (3/4), двобічний, навантаження до 140 кг, різна жорсткість, ефект пам'яті, висота 27 см
Модифікації Matroluxe Seattle Pocket spring 3
Даної моделі немає в продажу |