Моторне мастило Meguin Quality 5W-30 60 л
Товар застарів 13 334 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API CF/SL; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-A-025/GM-LL-B-025 |
Meguin Quality 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Meguin Quality 5W-30
Ціни на Meguin Quality 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Meguin Quality 5W-30 1 л | від 341 грн. | 7 пропозицій | ||
Meguin Quality 5W-30 4 л | від 1 047 грн. | 6 пропозицій | ||
Meguin Quality 5W-30 5 л | від 1 308 грн. | 6 пропозицій | ||
Meguin Quality 5W-30 20 л | від 5 999 грн. | 2 пропозиції |