Моторне мастило Opet Fullmax LE 5W-30 60 л (602104045)
Opet Fullmax LE 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Opet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Opet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Opet Fullmax LE 5W-30 60 л
Олива моторна синтетична OPET FULLMAX LE 5W-30 60л (602104045) 602104045 | 13 299 грн. |
OPET 602104045 | 14 319 грн. |
Масло моторне синтетичне 60л 5w-30 fullmax le OPET, 602104045 | 17 578 грн. |
Модификації Opet Fullmax LE 5W-30
Ціни на Opet Fullmax LE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Opet Fullmax LE 5W-30 1 л | від 336 грн. | 4 пропозиції | ||
Opet Fullmax LE 5W-30 4 л | від 1 219 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax LE 5W-30 60 л | від 13 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Opet Fullmax LE 5W-30 205 л | від 44 817 грн. | 2 пропозиції |