Свердлильний верстат Metallkraft MB 754 (3860754)
Фото 3 |
Metallkraft MB 754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metallkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metallkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metallkraft MB 754
Усі ціни 7 →Сверлильный станок с электромагнитным держателем Metallkraft MB 754 386075 | 73 577 грн. |
Metallkraft MB 754 1800W 3860754 | 82 160 грн. |
Metallkraft MB 754 1800W 3860754 | 84 214 грн. |
Metallkraft MB 754 1800W 3860754 | 86 268 грн. |
Metallkraft Uchwyt Do Mocowania Wiertarki Mb 754 Rur 3867504 | 15 600 грн. |
Metallkraft Uchwyt Do Mocowania Wiertarki Mb 754 Rur 3867504 | 15 990 грн. |
Metallkraft Uchwyt Do Mocowania Wiertarki Mb 754 Rur 3867504 | 16 380 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →