Свердлильний верстат Milwaukee M18 FMDP-0C (4933451636)
Фото 13 |
Milwaukee M18 FMDP-0C |
|
Поставляється без акумулятора і зарядного пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FMDP-0C
Усі ціни 11 →Дриль Milwaukee на магнітній станині M18 FMDP-0C, кейс (без АКБ та ЗП) (49 | 80 646 грн. |
Дрель Milwaukee на магнитной станине M18 FMDP-0C, кейс (без АКБ и ЗУ) (493 | 80 965 грн. |
Дриль Milwaukee на магнітній станині M18 FMDP-0C, кейс (без АКБ та ЗП) (49 | 85 000 грн. |
Milwaukee M18 FMDP-0C (4933451636) 4933451636 | 85 000 грн. |
Milwaukee M18 FMDP-0C (4933451636) M18FMDP-0C(4933451636) | 84 985 грн. |
ще 6 пропозицій
Особливості комплектації:
- Модель M18 FMDP-0C — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою, кейс в комплекті
- Модель M18 FMDP-502C — в комплекті 2 акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →