Мотошина Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65S
Відео 4Фото 5 | Очікується у продажу 7 470 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: S; |
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65S
Ціни на Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65S |
---|---|---|---|---|
Metzeler Enduro 3 Sahara 4 R18 64S | від 7 486 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 90/90 -21 54H | від 6 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 90/90 -21 54S | від 4 593 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 R18 62S | від 6 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/90 -17 64S | від 7 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/90 R17 64S | від 5 663 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65T | від 8 060 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 R17 65S | від 5 748 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 R17 65T | від 5 956 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 140/80 -18 70S | від 8 125 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 140/80 R17 69H | від 8 063 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 140/80 R18 70S | від 5 735 грн. | 4 пропозиції |