Мотошина Metzeler ME 22 90/90 -18 57P
Очікується у продажу 1 745 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: P; |
Metzeler ME 22 90/90 -18 57P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metzeler ME 22 90/90 -18 57P
Ціни на Metzeler ME 22 90/90 -18 57P |
---|---|---|---|---|
Metzeler ME 22 2.75 -17 47P | від 2 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 22 2.75 -18 48P | від 2 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 22 3.5 -18 62P | від 3 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler ME 22 60/100 -17 33L | від 1 480 грн. | 1 пропозиція |
Схожі