Мотошина Michelin Anakee 3 120/90 -17 64S
Відео 15Фото 5 | Товар застарів 5 300 грн. Призначення: adventure; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: S; |
Michelin Anakee 3 120/90 -17 64S 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 90/90 B 21 " 54 S 54 V 90/90 R 21 " 54 H 90/90 R 21 " 90/90 R 21 " 54 S 54 V 100/90 B 19 " 57 H 100/90 R 19 " 110/80 B 19 " 57 H 59 V 110/80 R 19 " 110/80 R 19 " 59 H 59 V 120/70 R 19 " 60 V 120/90 B 17 " 64 S 130/80 R 17 " 65 H 130/80 R 17 " 65 S 140/80 R 17 " 69 H 150/70 R 17 " 150/70 R 17 " 69 H 69 V 170/60 B 17 " 72 V 170/60 R 17 " 170/60 R 17 " 72 R 72 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Anakee 3 120/90 -17 64S
Ціни на Michelin Anakee 3 120/90 -17 64S |
---|---|---|---|---|
Michelin Anakee 3 90/90 -21 54V | від 5 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Anakee 3 90/90 R21 54V | від 2 205 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Anakee 3 110/80 -19 59V | від 5 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee 3 110/80 R19 59V | від 5 663 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Anakee 3 120/70 R19 60V | від 5 610 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Anakee 3 150/70 R17 69V | від 7 027 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Anakee 3 170/60 -17 72V | від 6 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Anakee 3 170/60 R17 72V | від 7 158 грн. | 9 пропозицій |