Мотошина Michelin City Pro 70/90 -17 43S
Відео 13Фото 14 | Товар застарів 3 866 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 70; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: S; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin City Pro 70/90 -17 43S
Ціни на Michelin City Pro 70/90 -17 43S |
---|---|---|---|---|
Michelin City Pro 2.5 R17 43P | від 4 310 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Pro 2.75 R17 47P | від 3 645 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Pro 3 R17 50P | від 3 645 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Pro 3 R18 52S | від 4 117 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Pro 50/100 -17 30P | від 1 905 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Pro 50/100 R17 30P | від 1 617 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin City Pro 60/90 -17 36S | від 1 335 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin City Pro 60/90 R17 36S | від 3 294 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Pro 70/90 R14 40P | від 4 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Pro 70/90 R17 43S | від 3 953 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Pro 80/80 R16 45S | від 4 693 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin City Pro 80/90 R14 46P | від 3 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin City Pro 90/80 R16 51S | від 3 612 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin City Pro 90/90 R14 52P | від 4 218 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Pro 100/80 R18 59P | від 3 237 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Pro 110/80 R14 59P | від 4 542 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin City Pro 110/80 R14 59S | від 4 965 грн. | 2 пропозиції |
Схожі