Мотошина Michelin Pilot Power 120/60 R17 55W
Відео 25 | Товар застарів 3 306 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Michelin Pilot Power 120/60 R17 55W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Power 120/60 R17 55W
Ціни на Michelin Pilot Power 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Power 120/70 R17 58W | від 4 794 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Power 160/60 R17 69W | від 6 180 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Power 180/55 R17 73W | від 6 563 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 190/50 R17 73W | від 6 277 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 190/55 R17 75W | від 6 148 грн. | 5 пропозицій |
Схожі