Мотошина Michelin Pilot Power 3 240/45 R17 82W
Відео 12Фото 2 | Товар застарів 11 399 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 240; Профіль (%): 45; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Michelin Pilot Power 3 240/45 R17 82W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Power 3 240/45 R17 82W
Ціни на Michelin Pilot Power 3 240/45 R17 82W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Power 3 120/70 -15 56H | від 5 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Power 3 120/70 R14 55H | від 4 587 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Power 3 120/70 R15 56H | від 5 054 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Pilot Power 3 120/70 R17 58W | від 6 341 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 160/60 -15 67H | від 5 670 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Power 3 160/60 R15 67H | від 5 817 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W | від 6 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 180/55 R17 73W | від 6 704 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 190/50 R17 73W | від 7 466 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Power 3 190/55 R17 75W | від 5 767 грн. | 15 пропозицій |