Мотошина Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W
Відео 12Фото 2 |
Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W
Шини Michelin Pilot Power 3 160/60 ZR17 69W | 7 163 грн. |
Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W R TL 11906 | 6 559 грн. |
Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W | 8 694 грн. |
Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W R TL | 6 948 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W
Ціни на Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Power 3 120/70 -15 56H | від 5 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Power 3 120/70 R14 55H | від 4 587 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 120/70 R15 56H | від 5 054 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Power 3 120/70 R17 58W | від 6 341 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 160/60 -15 67H | від 5 670 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Power 3 160/60 R15 67H | від 5 817 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 160/60 R17 69W | від 6 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 180/55 R17 73W | від 6 704 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Power 3 190/50 R17 73W | від 7 471 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Power 3 190/55 R17 75W | від 5 767 грн. | 14 пропозицій |