Мотошина Michelin Pilot Road 3 120/70 R18 59W
Відео 5 | Товар застарів 5 646 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: W; |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R18 59W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 3 120/70 R18 59W
Ціни на Michelin Pilot Road 3 120/70 R18 59W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 3 110/70 R17 54W | від 5 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 3 110/80 -18 58W | від 5 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 3 110/80 R18 58W | від 5 386 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W | від 6 334 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 3 160/60 -18 70W | від 6 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 3 160/60 R18 70W | від 7 225 грн. | 5 пропозицій |