Мотошина Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Відео 5 |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Шини Michelin Pilot Road 3 120/70 ZR17 58W | 6 589 грн. |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W F TL 948428 | 6 334 грн. |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W | 7 728 грн. |
Покришка Michelin PILOT ROAD 3 120/70ZR17 58W TL (2843657) | 7 715 грн. |
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W F TL | 6 711 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 3 110/70 R17 54W | від 5 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 3 110/80 -18 58W | від 5 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 3 110/80 R18 58W | від 5 386 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 3 120/70 R17 58W | від 6 334 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 3 160/60 -18 70W | від 6 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 3 160/60 R18 70W | від 7 225 грн. | 5 пропозицій |