Мотошина Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W
Відео 4Фото 8 | Товар застарів 6 956 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: W; |
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W
Ціни на Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 -17 58W | від 5 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | від 6 441 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 -17 73W | від 7 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 R17 73W | від 8 231 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/50 R17 73W | від 8 652 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 -17 75W | від 7 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 73W | від 6 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 75W | від 6 134 грн. | 14 пропозицій |