Мотошина Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Відео 4Фото 8 |
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Усі ціни 15 →Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | 7 713 грн. |
Michelin PILOT ROAD 4 GT 120/70ZR17 58W (4017263599) | 7 360 грн. |
Летние шины Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 ZR17 58W 1000843132 | 7 585 грн. |
Шины Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 ZR17 58W | 7 690 грн. |
Шини Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 ZR17 58W | 7 075 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W
Ціни на Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 -17 58W | від 5 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | від 6 441 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 -17 73W | від 7 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 R17 73W | від 8 489 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/50 R17 73W | від 8 652 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 -17 75W | від 7 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 73W | від 6 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 75W | від 6 134 грн. | 13 пропозицій |