Мотошина Michelin S83 3.5 -8 46J
Відео 3Фото 6 | Очікується у продажу 1 783 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина ("): 3.5; Посадковий діаметр ("): 8; Індекс швидкості: J; |
Michelin S83 3.5 -8 46J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin S83 3.5 -8 46J
Ціни на Michelin S83 3.5 -8 46J |
---|---|---|---|---|
Michelin S83 3 R10 42J | від 1 501 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin S83 3 R10 83S | від 1 621 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin S83 3.5 R8 83S | від 1 503 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin S83 3.5 R10 59J | від 1 794 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin S83 3.5 R10 83S | від 1 612 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin S83 100/90 R10 56J | від 1 794 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin S83 100/90 R10 83S | від 1 790 грн. | 2 пропозиції |