Ножиці по металу MIOL 48-050 250 мм / правий різ
MIOL 48-050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 48-050 250 мм / правий різ
Ножницы по металлу правые Miol 250мм (48-050) | 157 грн. |
Ножиці по металу ручні праві 250 мм MIOL 48-050 | 201 грн. |
Ножиці по металу праві 250мм Miol 48-050 | 165 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →