Ножиці по металу MIOL 48-200 250 мм / прямий різ
MIOL 48-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 48-200 250 мм / прямий різ
Ножницы по металлу прямые Miol 250мм (48-200) | 99 грн. |
Ножиці по металу Miol 250 мм прямі (48-200) | 106 грн. |
Ножиці по металу ручні прямі 250 мм MIOL 48-200 | 116 грн. |
Ножиці по металу прямі 250мм Miol 48-200 | 125 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →