Фарбопульт MIOL 80-815
MIOL 80-815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-815
Фарбопульт Miol 80-815 пневматичний, HVLP | 1 512 грн. |
Краскопульт пневматический Miol HVLP (80-815) | 1 452 грн. |
Miol Пневмопістолет з в/б HVLP жовтий 1,7мм 80-815 | 1 379 грн. |
Фарбопульт пневматичний (1.7 мм, 600 мл) HVLP MIOL 80-815 | 1 675 грн. |
Додаткові функції і можливості фарбопульта MIOL 80-815:
- Ширина факела — 160-240 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →