Фарбопульт Metabo FSP 600
Metabo FSP 600 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo FSP 600
Усі ціни 13 →Пневматичний фарбокопульт Metabo FSP 600 | 1 238 грн. |
Фарбопульт Metabo FSP 600 601575000 | 1 238 грн. |
Фарборозпилювач Metabo FSP 600 601575000 | 1 238 грн. |
Краскопульт пневматический Metabo FSP 600 (601575000) | 1 238 грн. |
Пневматичний фарбопульт Metabo FSP 600 (4.5 бар, 240 л/хв) (601575000) 601 | 1 238 грн. |
Обладнання для будівництва та ремонту німецької фірми Metabo завжди вважалося одним з кращих. Виробник використовує філософію, спрямовану на максимальне задоволення потреб клієнта і це позначається на якості його товарів. Пневматичний розпилювач FSP 600 — зразок високоякісного продукту за помірною ціною.
Нічого зайвого
Корпус пістолета виконаний із сталі, при цьому важить 600 грамів і дуже зручний в руці. У комплекті йдуть: резервуар об'ємом 0.5 л, дюза діаметром 1.5 мм і знімний ніпель на чверть дюйма. Агрегат легко розбирається і миється. До експлуатаційних характеристик претензій немає.
Ефективно і якісно
Як, втім, і до технічних. Пістолет ідеально підходить для нанесення ґрунтів. Можливість зміни дюзи виробником не заявлена, але можна припустити, що на модель підійдуть сопла з аналогічних моделей HVLP і LVLP, що істотно розширить фарбувальні можливості апарата.
Пістолет розрахований на робочий тиск від 3 до 5 бар і залежно від цього витрачає від 150 до 260 л повітря в хвилину. У підсумку маємо досить універсальний по потужності апарат, що дозволяє регулювати швидкість освоєння робочих об'ємів.
Також у моделі є стандартний набір опцій: регулювання факела і форми струменя — від круглої до широкої, що дає непоганий результат в плані рівномірності і точності нанесення шару.
Іншими словами, FSP 600 — надійна робоча конячка, яку можна ефективно експлуатувати у якості, як грунтовки, так і основного пістолета.