Будівельний степлер MIOL 81-720
Відео 2 |
MIOL 81-720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-720
Степлер пневматичний MIOL (5,7 мм) 81-720 | 1 609 грн. |
Степлер пневматический Miol (81-720) | 1 692 грн. |
Такер пневматичний під цвяхи і під скоби, Miol 81-720 | 1 609 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →