Будівельний степлер Sigma 6713321
Відео 3Фото 10 |
Sigma 6713321 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6713321
Усі ціни 6 →Пневмостеплер SIGMA 6713321 для скоб та цвяхів | 1 378 грн. |
Степлер пневматический Sigma 6713321 | 1 491 грн. |
Степлер Sigma пневматичний комбі "PLUS" (6713321) | 1 530 грн. |
Степлер пневматичний Sigma комбінований Plus скоба 5.7 мм (16-40 мм) 1.25х | 1 530 грн. |
Степлер пневматичний комбінований "Plus" 0.04л/удар 5-7бар скоба 5.8мм (16 | 1 530 грн. |
Степлер пневматичний комбінований "Plus" 0.04 л/удар, 5-7бар SIGMA (671332 | 1 530 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →