Смартгодинник
Motorola Moto Watch 100
Відео 8Фото 10 |
Motorola Moto Watch 100
Дисплей:1.3 ", 360x360 пікс, TFT
Корпус:алюміній, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Moto Watch 100
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola Moto Watch 100
Усі ціни 9 →Смарт-годинник Motorola Moto Watch 100 Phantom Black (MOSWZ100-PB) | 4 329 грн. |
Cмарт-годинник Motorola Moto Watch 100 Phantom Black | 5 101 грн. |
Смарт-часы Motorola Moto Watch 100 Phantom Black | 4 468 грн. |
Motorola Moto Watch 100 Phantom Black MOSWZ100-PB | 4 499 грн. |
Смарт-годинник Moto Watch 100 Phantom Black | 4 590 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →