Моторне мастило MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB 60 л (05060BM)
Товар застарів 11 873 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.5; |
MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB
Ціни на MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB |
---|---|---|---|---|
MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB 1 л | від 421 грн. | 5 пропозицій | ||
MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB 5 л | від 1 801 грн. | 5 пропозицій | ||
MPM 5W-30 Premium Synthetic BMW/MB 20 л | від 7 731 грн. | 1 пропозиція |